Quickspin

01.07.2020

Kasyna internetowe Quickspin

Quickspin to jedna z najszybciej rozwijających się firm produkujących gry dla kasyn internetowych. Automaty do gier pochodzące od tego developera pojawiają się w bibliotekach gier największych operatorów hazardu w Internecie i cieszą się ponadprzeciętną popularnością.

Firma została założona w 2011 roku przez 3 osoby, które stwierdziły, że będą produkować gry, w które sami chcieliby zagrać. Ta idea przyświeca twórcom do dzisiaj i między innymi dzięki temu Quickspin pomimo swojego stosunkowo niewielkiego dorobku – jest jednym z ulubionych przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie dla kasyn. Studio rozrosło się i obecnie zatrudnia około 100 osób z kilkudziesięciu krajów świata. Firma tworzy w trzech studiach ulokowanych w Sztokholmie, na Malcie i w Kijowie. Dzięki temu deweloper może stosować różny punkt widzenia w tworzeniu gier, które łączą graczy z różnych regionów globu.

Nieustanne dążenie do ideału sprawiło, że Quickspin zostało zauważone przez największych w branży i dołączyło do grupy Playtech – jednego z największych koncernów, zajmujących się hazardem w Internecie.

Gry Quickspin

Quickspin zawsze stara się dawać z siebie wszystko, żeby ich produkcje były dopracowane w najmniejszych szczegółach. Idea tworzenia gier, w które samemu chce się grać, przyświeca twórcom do dzisiaj i owocuje coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Obecnie automaty do gier dewelopera można spotkać w około 20 popularnych serwisach hazardowych z całego świata.

Wszystkich automatów jest już ponad 60, a w planach firmy jest wydawanie około 20 produkcji rocznie. Dzięki takiej strategii – już za kilka lat Quickspin może mieć jedną z najnowocześniejszych i niezwykle interesujących ofert z grami hazardowymi w sieci. Twórcy dostarczają swoim użytkownikom produkcji o różnorodnej tematyce, obejmującej świat dzikiej przyrody, automaty klasyczne, mitologię, przygodę i wiele innych rodzajów gier. Jedno jest pewne – przy automatach od Quickspin nie można się nudzić.

Najlepsze gry od Quickspin

W bibliotece gier dewelopera znajduje się bardzo dużo produkcji, które zyskały uznanie wśród graczy. Są to gry o różnym formacie i tematyce, które na pewno będą atrakcyjne dla wielu użytkowników.

  • Nero’s Fortune – niezwykle popularny w ostatnich latach slot, który opowiada historię odbywającą się w starożytnym Rzymie. Format gry to 5×5, a RTP prezentuje wyjątkowo wysoki poziom 96%.
  • Sticky Bandits – automat do gier, którego akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie. Gra ma 5 bębnów i 5 rzędów z symbolami. RTP slotu to 96,5%.
  • Wild Cauldron – bardzo ciekawy slot, który łączy innowacyjność ze standardowymi opcjami automatu do gier. Format automatu to 6×4, a zwrot pieniędzy do gracza to 96%. Quickspin udowadnia w tej produkcji, że można tworzyć nowoczesne zabawy, nie tracąc na tym jakości.
  • Diamond Duke – maszyna, która jest przedstawicielem klasyki gatunku. Zaledwie 3 rzeczy z symbolami na 3 bębnach. Tyle wystarczy, żeby ogromne rzesze fanów spędzały w produkcji masę czasu. RTP gry to 96,2%

Quickspin RTP/Return-to-player

Twórcy dokładają wszelkich starań, żeby ich gry zachowały jak najlepszy balans pomiędzy wpłaconymi a wyciągniętymi z automatu pieniędzmi. Dzięki temu użytkownicy ich slotów mogą liczyć na duże i częste wypłaty. Zwrot pieniędzy do gracza w automatach do gier Quickspin wynosi średnio 95%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Oznacza to, że przewaga gry nad graczem jest minimalna i często można wypłacać z automatu o wiele więcej pieniędzy, niż się wpłaciło.