MuchBetter

Możliwości MuchBetter

MuchBetter to nowoczesny serwis umożliwiający realizacje płatności internetowych i nie tylko. Jak sama nazwa wskazuje, twórcy dokładają wszelkich starań, żeby wszystko było lepsze niż u konkurencji. Serwis nie zamyka się jedynie na płatności internetowe, ale obsługuje również wszystkie inne popularne formy płatności. Klienci mogą nabyć specjalną kartę płatniczą, dzięki której można realizować zakupy w sklepie stacjonarnym oraz internetowym. Usługa z założenia ma być przyjemna i prosta w obsłudze, żeby każdemu udostępnić transakcje w dowolnym miejscu na ziemi.

Firma dostarcza swoją kartę płatniczą lub gadżet z funkcją NFC, którym można płacić, w dowolnym terminalu płatniczym. Dzięki takim rozwiązaniom można przeprowadzać niezwykle wygodne zakupy w każdym nowoczesnym sklepie w naszym kraju z wykorzystaniem pieniędzy z Internetu.

Wpłaty do MuchBetter

Wpłacanie pieniędzy do MuchBetter jest bardzo proste. Użytkownik musi założyć swoje konto osobiste z wykorzystaniem poprawnych danych osobowych. Następnie należy wybrać jedną z metod płatności internetowych i zrealizować transakcję pieniężną ze swojego konta bankowego. Te kilka prostych kroków wystarczy, żeby mieć dostęp do szybkiego i wygodnego e-portfela, którym można płacić w coraz większej liczbie serwisów internetowych.

Niezwykle ważny jest fakt, że MuchBetter nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z przesyłaniem pieniędzy na swoje konto, jeśli chodzi o większość możliwości wpłat. W kilku przypadkach, jak kryptowaluty, Trustly oraz karty płatnicze VISA/MasterCard, serwis może pobierać 2-2,5% od kwoty przelewu. Transakcja jest szybka i bardzo prosta.

Niezwykle istotny jest fakt, że różne opcje doładowania swojego konta mogą mieć limity minimalnej wpłaty. Może ona wynosić 50 zł lub równowartość 10-20 euro (w zależności od tego, jaką formę wpłaty się wybierze).

Wypłaty z MuchBetter

Wypłaty z MuchBetter przebiegają bardzo podobnie do tego, jak realizuje się wpłaty. Użytkownik wybiera formę przelewu na stronie serwisu oraz kwotę i potwierdza przelew pieniężny. Opłata od wypłaty jest pobierana prawie zawsze i wynosi od 1 do 2% całej kwoty. Warto zwrócić uwagę na fakt, że minimalna kwota potrzebna do wypłacenia pieniędzy jest nieco wyższa niż w przypadku depozytów i może wynieść nawet równowartość 30 euro.

Oprócz powyższych opłat MuchBetter nalicza dodatkowe koszty związane z wymianą walut i wynoszą one 0,99% kwoty. Zasada ta tyczy się jednakowo pieniędzy przelewanych na konto w MuchBetter, a także wypłacanych.

Co ważne, serwis ma powiązania z różnymi serwisami oferującymi hazard online i nie pobiera żadnych opłat związanych z przesyłaniem pieniędzy pomiędzy kontami ich użytkowników, a MuchBetter.

Zabezpieczenia zastosowane w MuchBetter

Każdy nowoczesny serwis płatniczy musi być odpowiednio zabezpieczony. Tak samo wygląda sytuacja z MuchBetter. Twórcy dołożyli wszelkich starań, żeby pieniądze ich użytkowników były możliwie najbardziej bezpieczne. Firma chroni dane kont przez zastosowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym niezwykle trudno jest przechwycić jakiekolwiek dane osoby mającej konto w serwisie.

Połączenie konta użytkownika z różnymi urządzeniami, wykorzystywanie odcisku palca i specjalnych, zmieniających się kodów bezpieczeństwa, sprawia, że praktycznie niemożliwe staje się przejęcie konta przez nieautoryzowane osoby.

Witryna jest ponadto objęta najnowocześniejszymi protokołami szyfrującymi SSL, które skutecznie przeciwdziałają osobom próbującym przechwycić wrażliwe dane, które użytkownicy mogą wpisywać na stronie.

Biorąc pod uwagę te wszystkie zabezpieczenia, śmiało można stwierdzić, że MuchBetter jest jednym z najlepiej zabezpieczonych serwisów do płatności internetowej w sieci.