Novomatic

01.07.2020

Kasyna internetowe Novomatic

Novomatic to międzynarodowy koncern, zajmujący się szeroko pojętym hazardem w Internecie. Firma została założona w 1980 roku przez miliardera Johanna Grafa i jest uważana za jednego z pionierów gier losowych w Internecie. Przedsiębiorstwo ma swoją główną siedzibę w Austrii i filie w 43 krajach. W samej Polsce funkcjonują 3 biura z główną siedzibą w Zabierzowie. Novomatic zatrudnia 200 pracowników w naszym kraju i ponad 20 000 na całym świecie. Obecnie firma jest warta ponad 3 miliardy euro i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie hazardu.

Praktycznie każde większe kasyno internetowe ma w swojej ofercie produkty Novomatic. Stosując najnowocześniejsze technologie informatyczne, deweloperzy zapewniają swoim klientom innowacyjne rozwiązania dla kasyn w postaci oprogramowania i gier. W ofercie koncernu każdy powinien znaleźć coś dla siebie – bez względu na to, czy jest graczem, czy operatorem kasyna internetowego.

Produkty Novomatic

Jeśli chodzi o produkty, Novomatic skupia się przede wszystkim na automatach do gier. Cała biblioteka produkcji zawiera około 400 automatów i nieustannie się powiększa. Firma stara się dostarczać swoim odbiorcom różnorodne gry, wpisujące się w różne gusta. Sloty fantasy przeniosą swoich użytkowników do kolorowych światów, w których można zatracić się bez reszty. Klasyczne gry prezentują zabawę zbliżoną do tego, co oferowały pierwsze automaty do gier. Z kolei wszystkie gry przyrodnicze i przygodowe dostarczą niezapomnianych emocji i wielu godzin rozgrywki na najwyższym poziomie.

Oprócz tego można bawić się przy wielu rodzajach gier stołowych i innych niestandardowych zabawach. Novomatic nie zamyka się na nowe rozwiązania. Dlatego dostępne są również jackpoty, standardowe sloty, gry klasyczne, a także niestandardowe połączenia różnych rodzajów gier.

Biblioteka jest tak różnorodna, że każdy fan gier hazardowych znajdzie dla siebie przynajmniej kilkanaście pozycji, przy których spędzi wiele owocnych godzin.

Firma dostarcza także oprogramowanie dla kasyn internetowych, które usprawnia działanie serwisu i pozwala na lepsze zarządzanie całą witryną. Nowoczesne rozwiązania Novomatic działają dzisiaj w kilkudziesięciu różnych kasynach internetowych na całym świecie i cieszą się niepodważalną renomą wśród operatorów.

Najlepsze gry od Novomatic

Przez ponad 30 lat działania firmy Novomatic dorobiło się bardzo pokaźnej biblioteki gier, wśród których znajdują się dziesiątki niezwykle popularnych automatów do gier.

  • Book of Ra – jeden z najpopularniejszych automatów do gier wszech czasów. Tytuł Book of Ra został wydany w wielu wersjach, zawierających niewielkie zmiany. Automat jest klasycznym przedstawicielem gier przygodowych, na którym wypromował się cały gatunek gier. Produkcja ma RTP na poziomie 95% i klasyczny format 5×3.
  • Savage Hunt – automat w klimatach afrykańskich, w którym kluczową rolę odgrywają duże koty. Format gry to 5 bębnów i 4 rzędy z symbolami. RTP slotu to 92%.
  • Apollo God of the Sun – nowoczesna i niestandardowa produkcja o tematyce mitologicznej. Gra ma niestandardowy format, który zmienia się w zależności od tego, jak przebiega rozgrywka. RTP slotu stoi na przyzwoitym poziomie 97%.

Novomatic RTP/Return-to-player

Produkcje firmy stoją na najwyższym światowym poziomie i zapewniają swoim odbiorcom częste i wysokie wygrane. Średni zwrot pieniędzy do gracza z najnowszych gier Novomatic plasuje się na poziomie 96%, co oznacza, że użytkownicy często mogą kończyć swoją zabawę z bardzo wysokimi wygranymi.