Microgaming

01.07.2020

Kasyna internetowe Microgaming

Microgaming to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeśli chodzi o tworzenie aplikacji dla kasyn internetowych. Firma działa od 1994 roku i brała udział w tworzeniu pierwszych serwisów z grami hazardowymi, udostępniających zabawę z grami losowymi. Marka jest pionierem, który przez lata wytyczał ścieżki dla innych producentów. Śmiało można powiedzieć, że Microgaming stworzyło hazard online i od ponad 2 dekad stoi na czele najważniejszych firm tworzących gry i oprogramowanie kasyn internetowych.

Siedziba firmy znajduje się na wyspie Man, znajdującej się pomiędzy Wielką Brytanią a Irlandią. Budynek jest nowoczesny i zapewnia swoim pracownikom możliwie najlepsze warunki pracy.

Produkty Microgaming

Firma produkuje wszystkie najważniejsze rodzaje gier dla kasyn. Przez ponad 25 lat swojej historii dopracowano proces produkcyjny, żeby sprawdzał się możliwie najbardziej. Twórcy w swoim dorobku mają najwięcej automatów do gier, które liczy się już w setkach. Wśród nich znajduje się wiele niezwykle atrakcyjnych automatów, które przez lata zajmowały czołowe miejsca rankingów popularności. Warto wspomnieć, że Microgaming stworzyło najbardziej lubianą sieć progresywnych jackpotów, która ma na swoim koncie rekord świata w najwyższej wygranej na automatach do gier.

Microgaming nie kończy na produkowaniu slotów – zapewnia także znaczniej poważniejsze produkty, po które kontrahenci sięgają często i chętnie. W portfolio firmy znajdują się także doskonale zrealizowane gry bingo, poker oraz całe platformy do operowania kasynem. Operator może wykupić dostęp do doskonale opracowanego oprogramowania, dzięki któremu można otworzyć kasyno internetowe i korzystać z dziesiątek pomocnych funkcji, które z pewnością przydadzą się zarówno osobom obsługującym dany serwis, jak i samym graczom.

Najlepsze gry od Microgaming

Firma dorobiła się kilkudziesięciu pozycji, które przez długi czas znajdowały się na szczycie popularności wielu kasyn internetowych. W dzisiejszych czasach są to nowoczesne automaty, które zapewniają albo ogromne wygrane, albo ciekawą historię. Na wyróżnienie zasługują:

  • Mega Moolah – najpopularniejszy jackpot świata. Wypłacił rekordową wygraną, przekraczającą 17 milionów euro. Fenomen o relatywnie niskim RTP – 88%, formacie 5×3 i 25 liniach wygrywających.
  • Game of Thrones – niezwykle popularna produkcja na motywach najpopularniejszej powieści fantasy o tym samym tytule. Standardowy automat o formacie 5×3 i wysokim RTP na poziomie 96,4%
  • Jurrasic World – gra powstała na motywach najnowszego filmu z uniwersum parku jurajskiego. Standardowy automat o formacie 5×3, z 243 liniami wygrywającymi i RTP na poziomie 95,4%.
  • Major Millions – jeden z najpopularniejszych jackpotów w dorobku Microgaming. Gra powstała w 2009 roku i do dzisiaj cieszy się sporym uznaniem. Jej format to 5×3, a RTP to 89,3%.
  • Lucky Riches – przedstawiciel klasycznych automatów, w których liczą się tylko szybkie i częste wygrane. Gra została wydana w 2020 roku. Jej format wynosi 5×3, a RTP znajduje się na bardzo wysokim poziomie – 97,4%.

Microgaming RTP/Return-to-player

Przy tak dużej bibliotece gier, która pochodzi z różnych epok gier internetowych, trudno jest stwierdzić, na jakim poziomie plasować się będzie zwrot pieniędzy do gracza. Inny jest dla progresywnych jackpotów – 88-93%, a inny dla standardowych automatów do gier. Najnowsze dzieła Microgaming zapewniają RTP na poziomie 96%, czyli idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy. Większość najpopularniejszych gier musi zapewniać wysoki współczynnik zwrotu i nieustanne atrakcje. Microgaming doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wydaje dokładnie takie gry.