Evolution Gaming

04.07.2020

Kasyna internetowe Evolution Gaming

Evolution Gaming to nazwa doskonale znana każdemu fanowi gier losowych. Firma dostarcza swoje usługi dla setek kasyn z całego świata i od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród graczy. Evolution Gaming skupia się przede wszystkim na zabawie na żywo i obecnie nie ma na rynku nikogo, kto pod względem oferty mógłby z nią konkurować.

Firma posiada 10 studiów w różnych regionach świata i świadczy usługi 24 godziny na dobę przed 365 dni w roku. Dzięki temu użytkownicy zawsze mogą liczyć na zabawę przy stole o najwyższej jakości.

Gry Evolution Gaming

Najszersza oferta gier na żywo sprawia, że większość operatorów sięga po usługi właśnie tej firmy. Uruchamiając kasyno na żywo w dowolnie wybranym serwisie hazardowym, z dużym prawdopodobieństwem znajdzie się tam głównie produkcje Evolution Gaming.

Dystrybutor ma w swojej ofercie ponad 300 różnych gier stołowych z najpopularniejszymi zabawami i ich wariacjami. Ponadto Evolution Gaming opracowało ponad 30 oryginalnych gier, z których większość stała się ogromnymi hitami Internetu. Chyba każdy fan hazardu na żywo kojarzy takie tytuły jak Dream Catcher lub Monopoly.

Wszystkie zabawy zostały dopracowane pod każdym względem, a nad przebiegiem rozgrywki czuwa profesjonalny krupier. Platforma do grania prezentuje się prosto i już od pierwszych chwil w kasynie na żywo Evolution Gaming z łatwością można używać wszystkich opcji. Twórcy zadbali o to, żeby serwis był jak najbardziej przystępny graczom.

Najlepsze gry od Evolution Gaming

Evolution Gaming to specyficzne studio, które skupia się przede wszystkim na zabawie na żywo. Dlatego w ofercie firmy nie znajdzie się licznych, kolorowych automatów, tylko głównie gry stołowe i inne niestandardowe zabawy obsługiwane przez profesjonalnych krupierów.

Firma ma w swoim posiadaniu kilka niestandardowych tytułów, które w każdym kasynie biją rekordy popularności.

  • Dream Catcher – bardzo prosta gra typu koło fortuny. Gracze stawiają swoje zakłady, a gospodarz kręci kołem. W zależności od tego, czy udało się trafić, czy nie – gra wypłaca pieniądze lub je zabiera. Produkcja jest bardzo popularna głównie ze względu na swoją prostotę.
  • Monopoly – wariacja na temat Dream Catcher i najpopularniejszej gry planszowej na świecie. Wszystko wygląda bardzo podobnie do tego, co dzieje się w powyższej produkcji, z kilkoma zmianami, które nieznacznie wpływają na zabawę.
  • Deal or No Deal – niezwykle popularny teleturniej przeniesiony do realiów kasyna okazał się strzałem w dziesiątkę. W zabawie chodzi o to, żeby gracze wybierali spośród 16 różnych walizek, w których znajdują się różne wygrane.

Evolution Gaming – zwrot do graczy

Jako że deweloper opiera się głównie na grach stołowych, określenie zwrotu pieniędzy do gracza jest bardzo proste. Wszystkie klasyczne zabawy mają z góry określony poziom zwrotu i jest on identyczny bez względu na operatora zabawy. Jedyne, na co trzeba zwracać uwagę, to wariacja na temat konkretnej rozgrywki.

W przypadku ruletki najprzystępniejsza będzie francuska, a najmniej przychylna graczom będzie wersja amerykańska. Sytuacja nieco się zmienia, jeżeli weźmiemy niestandardowe gry typu Deal or No Deal lub Dream Catcher. Jeśli jednak ktoś chce się dowiedzieć o statystycznym zwrocie do graczy, zawsze może przejść na stronę producenta i poszukać danej informacji. W przypadku Deal or No Deal RTP wynosi 95,42%. Operator dba o to, żeby wszyscy użytkownicy otrzymali możliwie najwięcej informacji o każdej z jego produkcji. Dlatego każda z nich została bardzo dokładnie opisana na stronie głównej producenta.