Betsoft

Kasyna internetowe Betsoft

Betsoft to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm produkujących gry dla kasyn internetowych. Na rynku działa od 2006 roku i praktycznie od początku swojej działalności cieszy się reputacją dewelopera, który regularnie wydaje automaty do gier o najwyższej jakości. Studio oferuje produkcje o wspaniałej grafice 3D oraz oprogramowanie do zarządzania całym kasynem internetowym. Wszystko to składa się w kompletną całość, dzięki której Betsoft jest dzisiaj uważany za lidera w swojej dziedzinie.

Kolejnym atutem firmy jest posiadanie licznych licencji niezależnych organizacji hazardowych, które współpracują tylko z firmami produkującymi gry o niepodważalnie poprawnym działaniu. Dzięki temu, fani produkcji spod szyldu Betsoft mogą być pewni, że bez wahania mogą inwestować w nie swoje pieniądze, ponieważ wszystko zostało przetestowane pod każdym względem.

Gry Betsoft

Betsoft zapewnia swoim klientom specjalną platformę do zarządzania kasynem, gry mobilne, zabawy niestandardowe, ale przede wszystkim automaty do gier. Wszystkie produkcje Betsoft prezentują przepiękną oprawę graficzną oraz animacje. Studio w dużej mierze skupia się na slotach kolorowych i miłych dla oka – w końcu przy takich grach można się najlepiej zrelaksować.

Wszystkie automaty do gier charakteryzują się podobnym interfejsem, który zawiera kilka podstawowych przycisków funkcyjnych. Użytkownicy mogą regulować wysokość zakładu za pomocą dwóch przycisków – „+” i „-”. Dzięki temu nikt nie musi przeliczać wartości monet i linii. Po prostu wybiera odpowiednią wartość i to ona odpowiada za zakład. Oprócz tego, narzędzie, na którym tworzone są gry, pozwala na uruchomienie automatycznej rozgrywki. Ustawiać można liczbę spinów (od 5 do 100) i wartość wszystkich zakładów (od 0,2 do 21).

Najlepsze gry od studia Betsoft

Firma ma w swoim dorobku wiele bardzo interesujących pozycji. Jeśli ktoś interesuje się automatami do gier, z pewnością rozpozna wszystkie te produkcje.

  • Jekyll & Mr. Hyde – automat wydany w 2014 roku, cechujący się RTP na poziomie 96%. Pomimo kilku lat na karku przez wielu uważany jest za najlepszy slot od Betsoft.
  • 7th Heaven – bardzo prosty automat do gier, który nawiązuje do klasyki gatunku. 5 bębnów, 3 symbole i RTP wynoszący 95% to wszystko wystarcza, żeby gracze bawili się przy tej grze już od ponad dekady.
  • Aztec Treasure – przedstawiciel bardzo popularnego gatunku gier przygodowych. RTP na poziomie 93% i standardowy format automatu. Pomimo tego, że gra ma już prawie 10 lat i nie przedstawia nadzwyczajnych funkcji, użytkownicy bardzo często po nią sięgają. Aztec Treasure to dowód na to, że nie liczy się grafika i masa funkcji, ale ogólna jakość produkcji.

Betsoft RTP/Return-to-player

Nie od dzisiaj wiadomo, że jedną z najważniejszych informacji o danym automacie do gier, jest jego RTP. To właśnie ta wartość określa „opłacalność” zabawy. Im wyższy RTP, tym lepiej dla użytkownika.

Najnowsze produkcje Betsoft utrzymują się na imponującym poziomie, wynoszącym około 96%. Mimo wszystko można natrafić na gry, które mają o wiele wyższy współczynnik zwrotu do gracza. Na przestrzeni lat udało się wydać kilka produkcji, które mają ponad 97,5% RTP, co plasuje je w światowej czołówce. Gry ze studia Betsoft, charakteryzujące się tak wysokim współczynnikiem to: Quest to the West, Who Spun It?, Sugar Pop, Gypsy Rose, Good Girl Bad Girl. Wybierając te produkcje, można być pewnym, że wygrane będą wysokie i częste.